OVĢ teātra izrāde “Divi forši suņi”

Šonedēļ savu debiju uz lielās skatuves piedzīvoja Ogres Valsts ģimnāzijas teātra komanda. Plašākai publikai savu veikumu, izrādi “Divi forši suņi”, bija iespēja redzēt 8. un 9. klašu skolēniem un skolotājiem.

Atklāšanas runā teātra vadītājs un režisors Kārlis Lišmanis aicināja vienaudžus aizdomāties par cilvēku un dzīvnieku draudzību, par attiecībām un cilvēcību. Pēc izrādes viņa teiktajam pievienojās arī Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Inna Zeņkeviča: “Es ļoti mīlu dzīvniekus un ceru, ka pēc šīs izrādes noskatīšanās jūs uzaicināsiet savus vecākus doties uz patversmi un iespējams kādam no tur mītošajiem mīluļiem varēsiet dot mājas.”

Sakām milzīgu paldies mūsu aktrisēm un ceram, ka šī uzdrīkstēšanās nesīs daudz jaunu iespēju. Izrādes “Divi forši suņi” lomās – 8.klašu skolnieces Alise Madara Māzika, Marta Morozova, Monika Brūvere, Dārta Vastlāve, Sofija Viktorija Arāja, Estere Ennija Tartare, Patrīcija Eglīte, kā arī 10.klases skolniece Madara Kļava. Tērpu māksliniece un ideju autore – Rebeka Trofimova. Režisors – Kārlis Lišmanis.