Laiks pieteikt jaunas vai atjaunot 2018.gadā izsniegtās novadnieka kartes

Ir pagājuši trīs produktīvi gadi kopš izsniegtas pirmās Ogres novadnieka un skolēnu kartes. Karšu funkcijas ir pilnveidojušās, un to apjoms pieaudzis. Kartēm, kuras izsniegtas 2018. gadā, šajā gadā beidzas derīguma termiņš. Aicinām pievērst uzmanību derīguma termiņam uz kartes, lai vajadzības gadījumā pasūtītu jaunu un savlaicīgi saņemtu atjaunoto karti, un bez pārtraukuma turpinātu izmantot kartes priekšrocības, piemēram, iekļūšanai izglītības iestādē, transporta pakalpojumu vai ēdināšanas maksas atvieglojumu saņemšanai.

Skolēna kartes atjaunošana un jaunu karšu izgatavošana 7. un 10.klašu skolēniem.

Skolēniem, kuri šajā mācību gadā uzsāks mācības Ogres Valsts ģimnāzijā, derīga Ogres novadnieka karte ir obligāta prasība, tāpēc aicinām to pieteikt savlaicīgi. Pieteikt kartes izgatavošanu vai atjaunošanu, ja tai beidzies derīguma termiņš, var elektroniski: https://www.epakalpojumi.lv/Services/CARDO/Application.aspx.

Skolēna atjaunotās kartes saņemšana

Skolēns savu jauno vai atjaunoto karti varēs saņemt Ogres Valsts ģimnāzijā. Informācija par kartes saņemšanu tiks nosūtīta uz pieteikumā norādīto e-pastu vai telefonu.

Braukšanas biļetes

Viena no Ogres novadnieka kartes priekšrocībām ir transporta pakalpojumu piesaiste, lai to nodrošinātu, lūgums sazināties ar Ogres Valsts ģimnāzijas sekretāri Daigu Kuzminu zvanot 65044522 vai rakstot daiga.kuzmina@ovgimnazija.com

Brīvpusdienas

Lai uzzinātu aktuālo informāciju un noformētu dokumentus par brīvpusdienu saņemšanu, lūgums vērsties Ogres sociālajā dienestā, rakstot uz e-pasta adresi: ogressd@ogresnovads.lv vai zvanot 65022922