Ģimnāzisti izstrādājuši 19 idejas ikdienas dzīves uzlabošanai skolā

29.novembrī Ogres Valsts ģimnāzijā norisinājās Ogres novada konference – forums “Pietura jaunieši”, kuru ar savu projektu veidošanas pieredzi atklāja Ogres Valsts ģimnāzijas skolēni. Septiņu klašu pārstāvji prezentēja savas idejas, lai uzlabotu dzīvi savā klasē vai skolā. Tika radītas gan Ziemassvētku idejas, gan idejas, ko var īstenot ilgtermiņā.

Klašu idejas pieejamas šeit

Šoreiz žūrijas balsojumā par labāko ideju tika atzīts 10.g klases projekts par volejbola sacensību rīkošanu skolā. Arī skolēnu favorīts bija tieši šis projekts. Kā norāda OVĢ direktores vietniece audzināšanā Anete Ezeriete: “Pateicoties žūrijas vērtējumam un skolēnu balsojumam jau šobrīd esam uzsākuši meklēt partneri, kas no nākamā gada interešu izglītības programmā mūsu skolēniem varētu piedāvāt apgūt volejbolu. Tāpat sagaidām, ka klase aktīvi iesaistīsies un palīdzēs šo ideju īstenot, iespējams jau kursa “Projekta darbs” ietvaros.”

Projekta konkurss īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.