Sporta diena OVĢ

Ogres Valsts ģimnāzijas sporta skolotāji šī gada 9.septembrī organizēja tradicionālo “Ogres Valsts ģimnāzijas sporta dienu” ar mērķi veicināt izpratni par veselīga dzīvesveida un kustību prieka nozīmi mūsu ikdienā. Sporta dienā piedalījās visi ģimnāzisti un savus spēkus viņi varēja izmēģināt vairāk nekā 10 disciplīnās.

Kā atzīst skolēni un skolotāji – sporta diena ir viens no gaidītākajiem pasākumiem, lai ne tikai aktīvi pavadītu laiku, bet arī saliedētu klases kolektīvu: “Interesanti, aizraujoši un oriģināli uzdevumi. Mēs bijām padomājuši arī par klases atšķirības zīmi – visiem gluži kā “ninjām” galvu rotāja apsējs. Mēs ļoti ceram uz pirmo vietu,” sporta dienas norisi komentēja 10.b klase. Arī 10.e klase domā līdzīgi: “Sporta diena palīdzēja iemācīties strādāt komandā. Ļoti labs pasākums, lai apvienotu klasi un jautri pavadītu laiku.”

Liela mēroga pasākumos neiztikt arī bez misēkļiem, tāpēc īpašs paldies no 10.g klases skolēniem: “Paldies organizatoriem ar operatīvu darbību pat pēc salūzušas tehniskā aprīkojuma, disciplīnu ātri nomainīja un sacensības ritēja savu gaitu.”

Vairākas klases atzina, ka šādā dienā noteicoša loma ir arī sacensību garam: “12.bklase piektdien ieradās pilnā spēkā reprezentējot savu klasi ar izciliem rezultātiem. Klasei teju visi izdevumi padevās ļoti labi, un lielākajā daļā no tiem iegūti arī visaugstākie rezultāti. Vienīgie uzdevumi, kas klasei nepadevās tik labi bija koordinācijas gājien ar dēlīšiem un handbols, bet pateicoties labajiem rezultātiem citās disciplīnās, ticam, ka varam gūt uzvaru kopvērtējumā,” savā pieredzē dalās 12.b klases skolotājs Andris Romanovskis.

Paldies sporta dienas organizatoriem – Dainai Sergejevai, Aijai Sirsniņai un Andrim Vasiolekam, kā arī skolotājiem, kuri iejutās tiesniešu lomā – Maira Zandberga, Aleksejs Leonovičs, Ilze Kaļāne, Ilze Pomere, Ieva Sala, Rinalds Onckulis, Baiba Rulle, Jānis Brūveris, Ingrīda Dārzniece, Aivars Adamovičs un Agnese Žaltauska.

Neliels ieskats spora dienā galerijā.