Sagatavošanās jaunajam mācību gadam

Ogres Valsts ģimnāzijas skolēni 1.septembrī plkst. 10.00 aicināti uz jaunā mācību gada ieskaņas pasākumu, kas norisināsies jaunajās skolas telpās, Gunāra Astras ielā 1.

Taču, lai mācību process notiktu raiti, aicinām skolēnus un vecākus pārliecināties, vai veikti visi sagatavošanās darbi:

  • skolēniem jābūt derīgai Ogres novadnieka skolēna kartei, kas piesaistīta Ogres Valsts ģimnāzijai. Karte paredzēta kā drošības atslēga iekļūšanai skolā, kā arī jāuzrāda saņemot mācību grāmatas vai transporta kompensāciju, citādi  šie pakalpojumi ir liegti. Karte jāpiesaka elektroniski: https://www.epakalpojumi.lv/Services/CARDO/Application.aspx;
  • iesniegumu par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā iespējams lejupielādēt skolas mājaslapā vai aktivizējot šo saiti. Pēc aizpildīšanas tas jānogādā Ogres Valsts ģimnāzijā, G.Astras ielā 1, vai jāsūta elektroniski uz e-pastu: daiga.kuzmina@ovgimnazija.com. Elektroniski nosūtītam iesniegumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

29.augustā plkst. 14.00 aicinām visus 10.klašu skolēnus uz kopīgu tikšanos ar skolas vadību un klašu audzinātājiem, lai informētu par mācībām Ogres Valsts ģimnāzijā.

Aktuālajai informācijai par notikumiem skolā aicinām sekot mājaslapā ovg.lv, kā arī skolas sociālo tīklu platformā facebook.com: https://www.facebook.com/ovgimnazija