Reģistrācija salidojumam

2023.gada 17.martā Ogres Valsts ģimnāzijā norisināsies ilgi gaidītais absolventu salidojums. Tā laikā bijušajiem ģimnāzistiem būs iespēja vēl pēdējo reizi baudīt skolas viesmīlīgās telpas Ogrē, Meža prospektā 14, jo ar šī mācību gada beigām par savām mājām sauksim ēku Gunāra Astras ielā 1.

“Salidojums ir mana un kolēģu iespēja ne tikai satikt mūsu absolventus un uzzināt par viņu dzīvi, bet dibināt jaunus kontaktus ar savas nozares speciālistiem, uzņēmējiem un vecākiem, kuru bērnu rokās ir mūsu nākotne. Lai arī salidojums nereti ir vieta nostaļģiskām atmiņām, šogad vēlamies vērst uzmanību uz nākotni – jaunām sadarbībām, draudzībām un iespējām, ko progress izglītības nozarē var sniegt un jau sniedz vietējai sabiedrībai,” skaidro Ogres Valsts ģimnāzijas direktore Inna Zeņkeviča.

Lai reģistrētu savu dalību salidojumā, ikvienam absolventam jāaizpilda reģistrācijas anketa, kā arī jāveic reģistrācijas maksa, kas norādīta anketas pēdējā solī. Pēdējā nedēļā pirms salidojuma, reģistrācijas maksa 20 EUR/personai. Par iegūtajiem līdzekļiem tiks segtas ar pasākuma norisi saistītas izmaksas – telpu labiekārtošana pasākuma vajadzībām, mūziķi, apsardze.

SVARĪGI! Pasākuma reģistrācijas maksu pieņemam tikai ar bankas pārskaitījumu, pasākuma dienā uz vietas norēķināties nebūs iespējams!

Skolotājiem un klašu audzinātājiem dalība pasākumā bez maksas. Reģistrēties pasākumam var, zvanot 65044522 (Daigai Kuzminai).