Karjeras izglītība Ogres Valsts ģimnāzijā

Lai motivētu jauniešus izzināt nākotnes darba iespējas, karjeras konsultante Ligita Millere šajā mācību semestrī organizējusi dažādas ekskursijas, kurās piedalījušies vairāk nekā 80 vidusskolēni.

Mācību gada sākumā ģimnāzistiem bija iespēja doties ekskursijā uz Latvijas Radio, lai iepazītu žurnālista profesiju, savukārt 11.klašu skolēni izmēģināja savus spēkus Swedbank “Finanšu laboratorijā”.

Marta izskaņā skolēni turpināja apzināt savas iespējas attīstīt karjeru Nacionālajos bruņotajos spēkos, kā arī daļa no interesentiem devās uz izstādi “Skola 2023”. Arī kaimiņos esošai Ogres Tehnikums vēra savas durvis, lai profesijas izvēlē motivētākie jaunieši uzzinātu par mācību iespējām profesionālajā izglītībā – tieši pamatskolas skolēniem.

Līdz pat gada beigām karjeras izglītībā plānoti dažādi pasākumi, kam iespējams pieteikties e-klasē. Tāpat aicinām ikvienu Ogres Valsts ģimnāzijas skolēni apmeklēt individuālās konsultācijas, vai klašu kolektīviem – grupu nodarbības par motivāciju, mērķu izvirzīšanu un citām aktuālām tēmām.

Vairāk informācijas
Ligita Millere
Ogres Valsts ģimnāzijas karjeras konsultante