JDK “Dzīpari” par emocijām skatē

Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī, Ogres novada Kultūras centrā notika Ogres novada deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skate, kurā piedalījās arī deju kolektīvi no Ogres Valsts ģimnāzijas. Šoreiz lasi, kādas emocijas piedzīvoja mūsu “Dzīpari”.

“10. aprīlis. Skates diena. Vēders griežas uz visām pusēm un uztraukums jau ir pārņēmis visas maņas. Taču, kad izskan Martas mīļie vārdi: “Jūs taču visu zināt un protat!”, drebulis pazūd. Uz skatuves dejas paskrien vienā mirklī. Tas ir kā pēkšņs enerģijas un adrenalīna pieplūdums. Dejojot spilgtajās prožektoru gaismās, tu jūties patiesi dzīvs.

Ir plkst. 20:10 un sākas rezultātu paziņošana. “Dzīparu” čatā notiek videozvans, lai arī tie, kas jau ir mājās uzzinātu rezultātus uzreiz. Žūrija sāk izzņot C grupu rezultātus un mums visiem pasaule apstājas. “Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvam “Dzīpari” iegūta 1. pakāpe ar 43,8 punktiem”. Prieks un gaviles, jo mēs esam tikuši uz Deju svētkiem!

Paldies mūsu mīļajai vadītājai Martai Dargienei, kas neatlaidīgi mūs trenēja. Paldies visiem dejotājiem, kas nāca uz mēģinājumiem un uzcītīgi strādāja pie katra soļa. Paldies visiem, kas mūs atbalstīja!

Tiekamies XXVII Vispārējos Latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos!”