Jūs atrodaties šeit

Kalendārs

P O T C P S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 

Lietotāja pieslēgums

OĢ lapas vecā versija

Aktualitātes

OVĢ radošo darbu grāmata

Ogres Valsts ģimnāzijas 2018./19. m. g. radošo darbu grāmatas vadmotīvs ir "Centība - panākumu atslēga"

 

Jauna versija Virpulim

Ģimnāzijas jaunrades e - žurnālam "Virpulis" izveidota jauna versija. 

Apskatīt

Valsts mūzikas olimpiāde

Valsts mūzikas olimpiādes uzvarētāja -

Alise Keita Driviniece (9.b) - Atzinība

Paldies skolotājai Baibai Rullei!

Francijas vēsniecības konkurss "Frankofonija"

Francijas vēstniecības konkursā "Frankofonija"

Ogres Valsts ģimnāzijas komandai 1. vieta! 

Paldies skolotājai Gundegai Vekmanei!

Valsts ķīmijas olimpiāde

Valsts ķīmijas olimpiādē

Anetei Patrīcijai Raiskumai  1. vieta!

Paldies skolotājai Ilzei Pomerei!

Izcils sniegums OVĢ meiteņu ansambļiem konkursā "BALSIS"

Izcils sniegums OVĢ meiteņu ansambļiem vokālās mūzikas konkursā "BALSIS" 

Kori "Amra" SVEICAM ar iegūto I pakāpi

SVEICAM ar iegūto I pakāpi starpnovadu koru skatē Ogres sākumskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas apvienoto 5.- 9. klašu kori "Amra".

Vecāku diena 2019. gada 11.aprīlī

2019. gada 11. aprīlī iespējams tikties ar mācību priekšmetu skolotājiem, audzinātājiem, par to iepriekš līdz 2019. gada 10.aprīlim sazinoties ar attiecīgajem skolotājiem e-klases pastā.

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāja -

Margarita Sēkliņa (12.a) - 3. vieta

Paldies skolotājai Svetlanai Sermulei!

"Skolēns eksperimentē" 1. pakāpes diploms

Apsveicam Eduardu Survilo un Kārli Upmali (7. klase) ar iegūto 1. pakāpes diplomu 
Jauno vides pētnieku foruma "Skolēni eksperimentē!" Rīgas atklātajā kārtā.
Paldies skolotājai Elvīrai Kadakovskai!

SVEICAM! Starpnovadu skatuves runas uzvarētājus!

SVEICAM  Starpnovadu skatuves runas uzvarētājus:
Margarita Sēkliņa (12.a) – augstākā pakāpe
Krista Damkevica (9.b) – I pakāpe
Matīss Seleckis (11.c) – I pakāpe
Ance Bužere (12.a) – I pakāpe
Paldies skolotājai Indrai Tilakai
 

Valsts filozofijas olimpiāde

Olimpiādes uzvarētāja:

Anta Pirktiņa (11.c) - Atzinība

Paldies skolotājam Valdim Ceram!

Lapas

Subscribe to RSS - Aktualitātes